Перша поява Матері Божої в СереднеМатір Божа сказала: "
Ми повинні приймати правду
Божу, хрест, хрещення.
Бо хрест - терпіння,
одинока дорога життя."
Патріарший хрестХрест - побіда над
злом, над гріхом і над дияволом.
Хрест - всемогутність і
сила Божа,і він побідить зло
всього світу.
Перша поява Матері Божої в Середне
Перша поява Матері Божої в Середне
Чому Середне?

Головна  | Чому Середне? Що означає Середне? | Об´явлення Середнянське  | Контактна інформація  |


Пророцтва про здійснений другий прихід Ісуса Христа в Середне


Катехизмові правди


Знак Святого Хреста


Наука про Пресвяту Трійцю


Молитви


Середнянські пісніЧому Середне?Об´явлення Середнянське

Господь сказав: "Коли вже ціла Земля душ без надприродного життя - освячаючої ласки була мертва, тоді на Україні на всіх душ руїні, на рідній усім Батьківщині, спочив Дух Божої Премудрості. Тут Земля в Невістні Непорочно Зачатій Пресвятій і Преблагословенній Діві Марії Матері Божої і людського роду в ДРУГОМУ здійсненому Приході Бога-Слова в Плоті на Землю-отворила Свої Божі Уста, тоді відкрилися небеса і показалися чудеса і чудо чуд усіх чудес, воїстинну з Неї із небес-Христос Емануїл Воскрес!"

Сталося на Україні Господь каже:“ Чому все сталося на Україні ??? Тому, що тут, на цілий світ, у насліддю Авраама, Ісаака і Якова, в поколінню Леві, в роді Веніамина, в слов'янськім племені, в Українськім народі, у давньо-давнезній, старинно-старовезній, визначній, вельможній, шляхетній, благородній Царській родині, в Середньому, в сім'ї тесті Миколи і Марії зберігся живий корінь Єсея-Давида, що видав Два Пагонці: Ісуса Емануїла - Ідею ідей, Пантократора, Побідника всіх сил пекла і Матір Божу Анну-повний Овоч, Осередок, Джерело і Зародок Божого життя.”


Об´явлення Середнянське

16.12.1969 року Господь сказав: " Я Україну положив усім народам під ноги каже Господь, всі її потоптали, зневажали, і висміювали. Україна була всіма понижена, поневолена і згноблена. Була під гнітом і насильством. Всі знущалися над нею. Ніхто її не щадив, Україна дуже страждала. Страждання,Страждання,Страждання. Вона велику неволю зазнала і горе-горе невиносиме, і всі болі і печалі. Каже Господь:" Я Україну полюбив, підійняв, і на ноги положив, і з України вибрав собі на Матір Сина, на Матір всіх Матерів, Синів, Батьків і дітей, братів і сестер, і Вона стала Матір'ю улюбленою для всіх народів, Годувальниця. Вона годує і буде годувати всі народи Духом правдою і любов'ю, молоком і медом. І попливуть до неї всі народи ,як річки до криниці Якова, до живої води і будуть пити і оживуть і стануть до нового життя, і буде нове життя. Прийдіть всі народи і пийте воду з цієї криниці Божої Благодати, бо вона жива і чиста, в ніх приховуються Благодаті, всі Догми віри, і нею очиститесь, тоді Я вас прийму на жертву. Каже Господь:" Господь приказує звільнити Україну, має бути свобода і воля, всі народи мають її відпустити, і вона має бути вільна. Всі народи обесцінили її , а Господь положив їй велику вартість і високу ціну. Вона стала Матір'ю всіх народів.Господь її на це положив. Ця земля Свята, що всіх має зцілити. Україна ,як невільниця буде мати велике милосердя над невільниками. Вона потрапила в неволю невільників, і сама стала невільницею. Мати Божа на Україні страждала і велику неволю у невільників зазнала, і має бути звільнена від всяких єретиків і єресі. Каже Господь:" Треба Вам всі народи чужинці, чужоземці, запроданці Україну відпустити."СЕРЕДНЕ -